Slider2 Bg

ENERGIA

przyjazna środowisku

TRANSPORT

DBAMY O PROFESJONALNĄ LOGISTYKĘ

Logistic

SZYBKA REALIZACJA

DOSTAWY ZAMÓWIENIA

Organizacja naszego łańcucha dostaw opiera się na kilku elementach ściśle ze sobą sprzężonych. Podstawą jest współpraca z zaufanymi firmami transportowymi, które dysponują niezawodną flotą. Kalkulacja kosztów i czasu dostawy jest przygotowywana dla Klienta w krótkim okresie czasu. Miejsce dostaw ustalane jest zgodnie z potrzebami. Do dyspozycji mamy również dynamiczną strukturę centrów logistycznych.

  • LICZNA FLOTA

    Ściśle współpracujemy z firmami spedycyjnymi posiadającymi w swojej ofercie setki ciężarówek z naczepami o charakterze ruchomej podłogi tzw. „walking floor”, tradycyjnymi firankami jak i wywrotkami.

  • PEWNA DOSTAWA

    W ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie skalkulować transport do Klienta pod wskazany adres w Europie oraz zapewnić stabilną ciągłość dostaw.

  • CENTRA LOGISTYCZNE

    Proin nec euismod nunc. In vitae varius libero, ac finibus nulla. Nunc vulputate dolor quis felis egestas, sed posuere urna volutpat. Etiam malesuada, diam a placerat efficitur, dolor ex porta mauris, vitae tristique orci felis et dui.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

SKORZYSTAJ Z PONIŻSZEGO FORMULARZA

ECOBIOMASA

NEUTRALNE PALIWO

Oferujemy pellet i brykiet ze słomy, pellet i brykiet z łuski słonecznika, pellet z trociny, zrębki drzewne oraz zrębki z wierzby energetycznej.

WĘGIELDRZEWNY

W PEŁNI NATURALNY

W sprzedaży posiadamy węgiel drzewny w opakowaniach 2,5 kg oraz 10 kg, a także brykiet grillowy w opakowaniach 2,5 kg.

Logo White

ul. B.Śmiałego 12/24, 20-611 Lublin

Home    O nas    Oferta    Jakość    Transport    Kontakt

Copyright by  Copyright